MBA Project Management

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
MBA Project Management

Szczegółowy opis programu

11 międzynarodowych certyfikatów branżowych

MBA Project Management to unikalna na polskim rynku propozycja studiów MBA, która skupia się na tematyce zarządzania projektowego. Opracowana formuła studiów umożliwia jej uczestnikom zdobycie wiedzy i kompetencji potwierdzonych nawet 11 międzynarodowymi, branżowymi certyfikatami oraz dyplomami dwóch uczelni – polskiej i niemieckiej.

Spotkania z mentorem

Studia MBA są przygotowane z myślą o kadrze menedżerskiej, która chce się rozwijać zawodowo w kierunku zarządzania organizacją oraz zespołem pracowników w projektowy sposób. Uczestnicy programu odbywają zajęcia w kameralnych grupach, zajęcia prowadzą cenieni praktycy biznesu, wykładowcy akademiccy oraz akredytowani trenerzy, którzy w przekazują praktyczną, branżową wiedzę.

Kompleksowa wiedza

W programie duży nacisk położony jest na uwzględnienie standardów wiodących organizacji branżowych, uczestnicy uczeni są zarówno tradycyjnego podejścia do zarządzania, jak i metod zwinnych (agile). Uczestnicy są wszechstronnie przygotowani do wyznaczania strategii rozwoju organizacji. Zajęcia rozwijają nie tylko twarde umiejętności, ale również miękkie kompetencje, które są nieocenione przy zarządzaniu zespołem pracowniczym.

Kontakt

www.mbapm.pl

58 660 74 28

mba@wsaib.pl

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni

ul. Kielecka 7, Gdynia