EVENT MANAGER – nowe specjalistyczne studia w WSTiE

EVENT MANAGER – nowe specjalistyczne studia w WSTiE

Zarządzania eventami będzie można uczyć się w Wyższej Szkole Turystyki i Ekologii na na kursie stworzonym przez renomowanych ekspertów-praktyków, od lat zajmujących się organizacją, promocją oraz sprzedażą wydarzeń.

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii poinformowała o uruchomieniu nowych studiów podyplomowych, realizowanych pod patronatem Stowarzyszenia Konferencje i Kongresy w Polsce.

Po raz pierwszy zarządzania eventami będzie można uczyć się na kursie stworzonym przez renomowanych ekspertów-praktyków, od lat zajmujących się organizacją, promocją oraz sprzedażą wydarzeń.

Dwusemestralne studia, które prowadzone będą w Krakowie, w pełni wpisują się w potrzeby menedżerów branży. Słuchacze zdobędą profesjonalne narzędzia, umożliwiające skuteczne zarządzanie eventami oraz wiedzę m.in. na temat CSR w przemyśle spotkań, komunikacji marketingowej i mediów społecznościowych, kreacji wydarzeń, zarządzania projektami eventowymi, organizacji targów i kongresów oraz prawa w przemyśle spotkań.Zdecydowaliśmy się na innowacyjną formułę zajęć, małe grupy oraz w pełni praktyczny program. Nasze studia to nie tylko gwarancja olbrzymiej porcji wiedzy, ale także szansa na inspirujący networking, który zaowocuje rozwojem kariery w branżyprzekonuje dr Bartłomiej Walas, Dziekan Wydziału Turystyki i Rekreacji WSTiE.

Uczelnia zaprosiła do współpracy największe nazwiska z branży przemysłu spotkań. Wykłady poprowadzą m.in. Magdalena Sroka, Krzysztof Celuch, Izabela Helbin, Dagmara Plata-Alf, Ewa Woch-Kośmider, Bogdan Wąsiel oraz Krzysztof Paradowski. Event manager to zaufany doradca klienta, który stworzy i zrealizuje oryginalny scenariusz wydarzenia oraz przygotuje wyjątkową kreacjęmówi Anna Jędrocha, ekspert branży spotkań, wykładowca i współautorka programu studiów. Zrobimy wszystko, aby słuchacze otrzymali od nas pakiet umiejętności i inspiracji, pozwalających na realizację najbardziej ambitnych projektów. Start studiów zaplanowano na wiosnę 2019 roku.

Dodatkowe informacje na temat studiów:

www.wste.edu.pl, e-mail: szkola@wste.edu.pl,

tel. 531 414 407, 33/874 46 05.

Więcej informacji:

Agnieszka Grzechynka

PR & Communications Manager

e-mail: agnieszkagrzechynka@wste.edu.pl

mob: +48 516 444 472

*****

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii to niekwestionowany, wieloletni lider rankingów najlepszych uczelni turystycznych w Polsce, od lat dostosowujący swoją do wymogów nowoczesnego biznesu.Uczelnia prowadzi swoją działalność w Warszawie, Krakowie oraz Suchej Beskidzkiej, oferując studia I i II stopnia, a także szereg praktycznych programów podyplomowych, kursów zawodowych oraz specjalistycznych szkoleń, w tym pierwsze w Polsce studia MBA in Tourism.

Powrót do listy…