Baza wiedzy o studiach

Wyświetlone 1-10 z 116.

​Nowości w ofercie studiów podyplomowych w Collegium Civitas

Planujesz dalszy rozwój zawodowy, a może myślisz o całkowitej zmianie ścieżki kariery lub dopiero teraz masz czas, żeby pogłębić wiedzę z dziedziny, która od zawsze była twoją pasją? Sprawdź ofertę edukacyjną Collegium Civitas.

Studia podyplomowe, kursy i szkolenia WSEiT

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej posiada atrakcyjną ofertę studiów studiów podyplomowych, kursów oraz szkoleń z zakresu kierunków medycznych i okołomedycznych.

Studia podyplomowe w Szkole Głównej Służby Pożarniczej

SGSP oferuje studia podyplomowe z zakresu bezpieczeństwa, identyfikacji zagrożeń, badania przyczyn pożarów, ratownictwa chemicznego, likwidacji skażeń.

​Studia podyplomowe w Politechnice Świętokrzyskiej

Politechnika Świętokrzyska oferuje szeroki wachlarz programów studiów podyplomowych, kursów i MBA. Szczegóły poniżej.

Studia podyplomowe w Sopockiej Szkole Wyższej

Studia podyplomowe w Sopockiej Szkole Wyższej realizuje Wydział Ekonomiczno - Społeczny oraz Wydział Architektury. Jeżeli planujesz studia w Trójmieście, poznaj ofertę SSW.

Ścieżka krytyczna czyli jak najsprawniej usmażyć jajecznicę!

Metoda ścieżki krytycznej przy pomocy prostych kroków pomaga uporządkować pracę tak, aby wyznaczyć najważniejsze zadania i stworzyć harmonogramy niezależnie od wielkości projektu, począwszy od budowy osiedla, po rozplanowanie dostaw czy usmażenie jajecznicy.

​Nowoczesne zarządzanie prywatną placówką ochrony zdrowia w Collegium Civitas

Wyzwania z zakresu zarządzania, jakie stają przed właścicielami prywatnych gabinetów i klinik, spowodował pojawienie się rynkowego zapotrzebowania na specjalistów z tego zakresu. W odpowiedzi na to zapotrzebowanie oferta studiów podyplomowych Collegium Civitas wzbogaciła się o nowy kierunek studiów podyplomowych "Zarządzanie prywatną placówką medyczną".

Wydział Zarządzania UŁ zaprasza na szkolenia z opcją dofinansowania

Wydział Zarządzania UŁ zaprasza wszystkich, którzy są zainteresowani rozwojem zawodowym do zapoznania się z nową ofertą szkoleń biznesowych – co ważne, dla firm z sektora MŚP istnieje możliwość dofinansowania kosztów szkolenia aż do 80%.

Design Thinking na Wydziale Zarządzania UŁ

Metoda Desing Thining skutecznie eliminuje zbędne dyskusje i długie zebrania, na których omawia się różne opcje zapisane w np. w pliku typu power point czy excel. Przede wszystkim stawia na potrzeby klientów - to oni są na pierwszym planie.

​Nowe propozycje studiów podyplomowych w Collegium Civitas

W ofercie Collegium Civitas znajdują się programy kształcące zarówno w zakresie twardych kompetencji, jak i studia filozoficzne czy psychologiczne, rozwijające umiejętności miękkie i zainteresowania słuchaczy.