​Nowości w ofercie studiów podyplomowych w Collegium Civitas

​Nowości w ofercie studiów podyplomowych w Collegium Civitas

Planujesz dalszy rozwój zawodowy, a może myślisz o całkowitej zmianie ścieżki kariery lub dopiero teraz masz czas, żeby pogłębić wiedzę z dziedziny, która od zawsze była twoją pasją? Sprawdź ofertę edukacyjną Collegium Civitas.

Motywacje towarzyszące decyzji o wyborze studiów podyplomowych są tak różne, jak potrzeby słuchaczy. Collegium Civitas odpowiada na nie bogatą ofertą interdyscyplinarnych studiów, kursów i szkoleń.

Sprawdź nowości w tegorocznej rekrutacji.

Studia podyplomowe w Collegium Civitas to ponad 27 programów z 5 obszarów tematycznych: Nowe media i dziennikarstwo, Zarządzanie i marketing, Socjologia, kultura i sztuka, Bezpieczeństwo i analiza informacji, Psychologia i coaching.

Oferta jest co roku aktualizowana w oparciu o zmieniające się potrzeby pracodawców i zmiany na rynku pracy, bieżące i przyszłe wyzwania społeczno-gospodarcze oraz nowe trendy technologiczne i rozwojowe.

Nasze studia mają swój unikatowy, interdyscyplinarny profil. Podejmujemy tematy, które dopiero pojawiają się w Polsce, i kształcimy liderów w tych obszarach. Przygotowujemy słuchaczy do wyzwań przyszłościmówi prof. Stanisław Mocek, rektor Collegium Civitas.

Rekrutacja trwa!

W trwającej obecnie rekrutacji Collegium Civitas oferuje aż cztery nowości: Business Services Executive Managemeny, Zarządzanie prywatną placówką medyczną, Skuteczny Inspektor Danych Osobowych, Zarządzanie ochroną środowiska. Wychodząc naprzeciw rynkowemu zapotrzebowaniu, uczelnia wkrótce rozpocznie też nabór na prowadzone w całości online studia Executive MBA.

W ofercie Collegium Civitas znajdują się programy kształcące zarówno w zakresie twardych kompetencji, jak i studia filozoficzne czy psychologiczne, rozwijające umiejętności miękkie i zainteresowania słuchaczy. To propozycja skierowana nie tylko do osób planujących dalszy rozwój zawodowy, lecz także tych, którzy chcą realizować swoje pasje lub zupełnie zmienić ścieżkę kariery.

Nasze programy tworzymy dla osób, które chcą więcej, zarówno w wymiarze zawodowym, jak i rozwoju osobistego. Zainteresowanie ofertą stale rośnie, a wielu słuchaczy zostaje z nami na kolejne studia – zaznacza Teresa Wierzbowska, pełnomocnik rektora ds. kształcenia ustawicznego w Collegium Civitas.

Uczelnia kładzie nacisk na praktyczny wymiar studiów – programy są przygotowywane we współpracy z cenionymi ekspertami z międzynarodowym doświadczeniem w biznesie, dyplomacji czy mediach, a zajęcia prowadzone są w formie m.in. warsztatów, dyskusji i sesji. Studenci cenią sobie także możliwość nawiązania wartościowych kontaktów w środowisku branżowym, którą zapewnia szeroka sieć partnerów biznesowych i instytucjonalnych.

Poziom satysfakcji słuchaczy jest stale monitorowany, a potrzebne modyfikacje wprowadzane są na bieżąco.

Według przeprowadzonych badań ponad 90% słuchaczy jest zadowolonych z wyboru naszej uczelni, a blisko 95% poleca studia w Collegium Civitasdodaje Teresa Wierzbowska.

Więcej informacji o ofercie studiów podyplomowych w Collegium Civitas TUTAJ

Powrót do listy…