Pedagogika - studia podyplomowe

Jesteś absolwentem pedagogiki? Szukasz możliwości rozwoju i uzyskania nowych kompetencji? Z pomocą naszej rozbudowanej wyszukiwarki odnajdziesz najlepsze studia podyplomowe w swoim mieście lub województwie. Uczelnie przygotowały wiele nowoczesnych i interesujących programów, które pozwolą Ci na podniesienie kwalifikacji.

Zakres propozycji edukacyjnych

W naszej ofercie znajduje się wiele ciekawych i przydatnych na drodze zawodowej możliwości, a przykładowe studia podyplomowe z zakresu pedagogiki to:

- Arteterapia,

- Asystent rodziny - praca socjalna z rodziną,

- Diagnoza i terapia dysleksji rozwojowej,

- Doradca zawodowy,

- Edukacja początkowa i terapia pedagogiczna dzieci ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się,

- Logopedia.

- Edukacja wczesnoszkolna i terapia pedagogiczna

Pełna oferta obejmuje podyplomowe studia pedagogiczne w Warszawie, Szczecinie, Łodzi, Bydgoszczy, Katowicach, Rzeszowie, Toruniu i wielu miastach w kraju. Łącznie tworzą one grupę ponad 1000 kierunków dostępnych w przygotowanej bazie studiów podyplomowych oraz kursów. Dotyczą one zarówno postępowania z najmłodszymi podopiecznymi, z osobami z niepełnosprawnościami czy seniorami, a także rozwiązywania wielu trudności, z którymi trzeba zmagać się podczas kolejnych etapów rozwoju człowieka.

Bogate zróżnicowanie programów podyplomowych

Poszczególne studia i szkolenia różnią się nie tylko tematyką, ale także długością trwania, mogącą obejmować najczęściej dwa, ale czasami również trzy lub cztery semestry. Są to zajęcia, na które składają się zarówno teoretyczne, jak i praktyczne aspekty pracy pedagogicznej, wspierające w rozwoju kompetencji dotyczących postępowania ze zróżnicowanymi podopiecznymi.

Wyniki spełniające kryteria wyszukiwania

Wyświetlone 1-20 z 1 026.
Akademia profesjonalnego trenera
Uniwersytet Łódzki
Andragogika - edukacja dorosłych z elementami e-learningu i coaching
Społeczna Akademia Nauk w Łodzi
Animacja kultury z arteterapią i terapią zajęciową
Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna
Arteterapia
Collegium Verum
Arteterapia - artystyczne działania interdyscyplinarne
Wyższa Szkoła Uni-Terra w Poznaniu