Od budownictwa, poprzez nauki fizyczno-chemiczne, aż po tematy związane z informatyką, programowaniem, administracją sieciami komputerowymi. Nauki techniczne to bardzo obszerny (a co więcej - zazwyczaj doskonale opłacany) obszar zawodowy.
Wiele spośród tych nauk opisujemy dokładniej w konkretnych działach, takich jak informatyka i IT albo budownictwo, energetyka i BHP. Jeżeli jesteś zainteresowany/a tymi tematami, zajrzyj w kolumnę po lewej stronie i znajdź odpowiedni spis.
Lub skorzystaj z naszej zaawansowanej wyszukiwarki i znajdź kierunek, który przypasuje Ci najbardziej. Polskie uczelnie przygotowały całe spektrum technicznych studiów podyplomowych. Od aerologii górniczej po zintegrowane zarządzanie w IT. Od efektywności energetycznej w budownictwie i przemyśle po cyberbezpieczeństwo. Od diagnostyki technicznej i eksploatacji systemów technicznych po zarządzanie ruchem lotniczym. Od technologii programistycznych po chłodnictwo i klimatyzację. Od eksploatacji rurociągów wysokoprężnych po systemy informacji przestrzennej. I tak dalej, i tym podobne...
Niejedne studia podyplomowe związane są też z samą nauką kierunków technicznych i umiejętnością przekazywania innym swoich kwalifikacji. To między innymi takie kierunki jak edukacja techniczna, edukacja w zakresie nauczania techniki i wychowania komunikacyjnego z elementami grafiki komputerowej albo edukacja w zakresie nauczania zajęć technicznych.
A więc: jesteś inżynierem i chcesz uzupełnić wiedzę o najnowsze rozwiązania w Twojej dziedzinie? Pracujesz nad nowym projektem, który wymaga od Ciebie umiejętności, ale nie miałeś/aś okazji zdobyć ich na studiach? A może po prostu pasjonują Cię różne techniczne zagadnienia i chcesz zgłębić je dokładniej dla własnej satysfakcji? Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedziałeś/aś twierdząco, wybierz studia podyplomowe z bogatej oferty uczelni z pomocą naszej zaawansowanej wyszukiwarki. Do wyboru masz całą Polskę i niemal wszystkie miasta, od wielkich metropolii po regionalne ośrodki miejskie.