Psychologia, Coaching - studia podyplomowe

Ukończenie studiów psychologicznych to wstęp do kariery, która nabierze rozpędu po zdobyciu wyjątkowej specjalizacji. Mogą w tym pomóc odpowiednio dobrane studia podyplomowe, pozwalające zwiększyć wiedzę i umiejętności w bardziej specjalistycznej dziedzinie. Dzięki nim można rozszerzać swoje horyzonty, realnie wpływać na możliwości awansu zawodowego, a także realizować swoje marzenia. Do grupy psychologicznych studiów podyplomowych zaliczamy między innymi takie kierunki, jak:

- Akademia coachingu i mentoringu,

- Arteterapia,

- Animator zdrowego stylu życia,

- Coaching w biznesie,

- Diagnostyka psychologiczna,

- Interwencja kryzysowa,

- Mediacje i negocjacje z elementami psychologii

- Psychologia biznesu dla menedżerów.

Nowoczesne propozycje z zakresu psychologii

Popularną dziedziną rozwoju osobistego jest coaching, dzięki któremu z wykorzystaniem nowoczesnych metod można pomóc poszczególnym osobom czy całym działom firm w uzyskaniu założonych celów. Z tych powodów wiele propozycji edukacyjnych, które można znaleźć na naszej stronie i w ofercie uczelni, dotyczy tej dziedziny.

Jest to wiedza, która przydaje się w wielu zawodach, przede wszystkim takich, w których istnieje regularny kontakt z klientem. Szkolenie coachingowe pomaga w uzyskaniu optymalnej komunikacji i skutecznej obsługi klienta, która przekłada się na realizację firmowych założeń.

Wygodna do korzystania baza

Studia podyplomowe z psychologii czy coachingu w określonych miastach i województwach pomoże odnaleźć nasza zaawansowana wyszukiwarka. Takie oferty przygotowały uczelnie z różnych stron Polski: z Trójmiasta, ze Śląska, Łodzi, Białegostoku, Krakowa czy Bielska-Białej. Praktycznie w każdym województwie znajdzie się szkła wyższa, która oferuje studia podyplomowe w zakresie szeroko rozumianego coachingu.

Wyniki spełniające kryteria wyszukiwania

Wyświetlone 1-20 z 662.
Collegium Civitas w Warszawie
00-901 Warszawa, pl. Defilad 1, Pałac Kultury i Nauki, XII piętro
tel. 22 656 71 89, email: rekrutacja@civitas.edu.pl
Collegium Civitas w Warszawie
00-901 Warszawa, pl. Defilad 1, Pałac Kultury i Nauki, XII piętro
tel. 22 656 71 89, email: rekrutacja@civitas.edu.pl
Administracja sądowa i mediacje
Uniwersytet Łódzki
Akademia coachingu i mentoringu
Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie