Gdynia - studia podyplomowe

Gdynia - studia podyplomowe

Zdobywaj nowe kwalifikacje

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i stać się cenionym pracownikiem na nowoczesnym i dynamicznym rynku pracy? Potrzebujesz zdobyć nie tylko kompetencje twarde, ale i szereg umiejętności miękkich, takich jak na przykład krytyczne myślenie czy inteligencja emocjonalna?

Koniecznie sprawdź ofertę koncentrującą się wokół dziedziny, jaką są studia podyplomowe w Gdyni – to nasze ulubione, nadmorskie miasto i jego właśnie oferta dotyczy. Myślisz o nauce w Trójmieście, bo wiesz, że są tam liczne, renomowane uczelnie – na przykład Akademia Marynarki Wojennej czy Uniwersytet Morski lub inne placówki niepubliczne? Dobrze trafiłeś – tutaj znajdziesz to, czego poszukujesz.

Obowiązki i przyjemności

Kształcenie podyplomowe jest okazją do zdobycia dodatkowych kwalifikacji i umiejętności po uzyskaniu tytułu licencjata albo magistra. Realizacja programu podyplomowego to nie tylko nauka. To również przeżycia koncentrujące się wokół regularnych spotkań na uczelni. Zjazdy weekendowe spędzane nad morzem są nie tylko obowiązkiem, ale także przyjemnością. Gdynia oferuje piaszczyste plaże, morze, gorące słońce, modernistyczną architekturę, wiele klubów oraz centrów handlowych. Nauka w trakcie studiów podyplomowych nie jest zatem tylko sfocusowana wokół zdobywania kompetencji. To także nowe doświadczenia, poznawanie ludzi, sposób na interesujące życie i ciekawe spędzenie wolnego czasu między zajęciami albo tuż po nich.

Podyplomówki skrojone na miarę

Kierunki studiów podyplomowych, z jakich możesz wybierać, są różnorodne. Pod tym względem Gdynia ma wiele za zaoferowania. Możesz zgłębiać tutaj przykładowo administrację, bezpieczeństwo narodowego, logistykę, pedagogikę, BHP, prawo, zarządzanie i wiele innych dyscyplin. Zależnie od tego, jaka dziedzina Cię interesuje, jak planujesz swoja ścieżkę kariery i potencjalny awans zawodowy – wybierz kierunek zgodnie ze swoimi potrzebami i predyspozycjami.

Wyniki spełniające kryteria wyszukiwania

Wyświetlone 1-20 z 59.
Administrowanie bezpieczeństwem publicznym i zarządzanie kryzysowe
Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej w Gdyni
Animacja czasu wolnego, turystyki i rekreacji
Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej w Gdyni
Bezpieczeństwo antyterrorystyczne
Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej w Gdyni
Bezpieczeństwo w komunikacji lotniczej
Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej w Gdyni
Bezpieczeństwo w komunikacji morskiej
Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej w Gdyni
Dowodzenie jachtami w żegludze morskiej
Uniwersytet Morski w Gdyni
Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagogika)
Wyższa Szkoła Komunikacji Społecznej w Gdyni