Jakiego miasta szukasz?

Studia podyplomowe w Przemyślu

Przemyśl

Przemyśl to dla Ukraińców brama do Polski, a dla Polaków - ostatnie polskie miasto przed wyjazdem na wschód. Przygraniczne położenie sprawia, że współczesny Przemyśl jest interesującym, wielokulturowym miastem.

Turystów zachwycają tutaj liczne zabytki i piękne, górskie położenie miasta. Osobliwością Przemyśla są unikatowe muzea dzwonów czy fajek, zlokalizowane w Wieży Zegarowej. Przemyskie fajki znane są na całym świecie, a dzwony rozbrzmiewają na wszystkich kontynentach.

Przemyśl nie zawiedzie też amatorów sportów zimowych – działa tu stok narciarski z trzema oświetlonymi trasami zjazdowymi, oślą łączką i kolejkami krzesełkowymi. Miłośnicy aktywnej rekreacji mogą niemal z centrum miasta wyruszyć na wybrany szlak spacerowy czy rowerowy.

Miasto jest także niewielkim, kameralnym ośrodkiem studenckim. Studia tutaj to dobra propozycja nie tylko dla mieszkańców okolicy, ale też dla wszystkich, którzy nie czują się dobrze w tętniących życiem metropoliach.

Studia podyplomowe w Przemyślu

A lokalne szkoły przygotowały też obszerny program kursów i studiów podyplomowych. W Przemyślu można studiować kierunki związane z pedagogiką i oświatą (przygotowanie pedagogiczne, wczesne nauczanie języka angielskiego, nauczanie matematyki w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych, bibliotekoznawstwo, edukacja i terapia osób ze spektrum autyzmu z elementami integracji sensorycznej oraz doradztwo zawodowe), a także z biznesem, handlem i zarządzaniem (ekonomia społeczna, zarządzanie funduszami Unii Europejskiej). Do dyspozycji mieszkańców Przemyśl ma także takie studia podyplomowe jak logopedia, podyplomowe studia z zakresu informatyki oraz edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagogika).

Studia podyplomowe w Przemyślu to dobra okazja, aby powiększyć swoje kwalifikacje, odnaleźć nowe ścieżki rozwoju i pogłębić zainteresowania. Zazwyczaj w ślad za tymi zaletami idzie możliwość znalezienia nowej, lepszej i lepiej płatnej pracy.

Jeśli więc interesują Cię studia podyplomowe w Przemyślu, trzymamy kciuki! Skorzystaj z naszej wyszukiwarki, znajdź odpowiedni dla Ciebie kierunek i nie pozostawaj w tyle na rynku pracy.

Programy studiów podyplomowych

Uniwersytet Zielonogórski
Politechnika Lubelska
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach
Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu
Politechnika Gdańska
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Collegium Civitas w Warszawie
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Uniwersytet w Białymstoku
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni