Jakiego miasta szukasz?

Studia podyplomowe w Lesznie

Leszno

Leszno to miasto łączące Wielkopolskę z Dolnym Śląskiem. Położone w połowie drogi między Poznaniem a Wrocławiem stanowi ważne centrum gospodarcze regionu. Leszno to także duży węzeł kolejowy, a wybudowana kilka lat temu droga ekspresowa S5 sprawia, że przejazd samochodem do Poznania lub Wrocławia nie zajmuje dziś dużo czasu.

Historia miasta jest długa i bogata. Po raz pierwszy miejscowość wymieniona została w 1393 r. jako Lesczno. Późniejsza administracja Niemców spowodowała, że z nazwy miasta zniknęło trudne do wymówienia „szcz”, ale nadal mieszkaniec Leszna jest przecież leszczyniakiem, a nie lesznianinem...

Leszno to także placówki kulturalne, kluby i restauracje oraz – rzecz jasna - kilka wyższych szkół, spośród których wyróżniają się Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. J.A. Komeńskiego oraz Wyższa Szkoła Humanistyczna im. króla St. Leszczyńskiego.

Studia podyplomowe w Lesznie

Mieszkańców okolicy z pewnością zainteresują studia podyplomowe, jakie oferuje Leszno. Wybór nie jest taki mały: do dyspozycji studentów są m.in. takie kierunki jak administracja i zarządzanie (lub bardziej szczegółowo: administracja i zarządzanie w ochronie zdrowia), dietetyka i poradnictwo żywieniowe, doradztwo zawodowe, organizacja i zarządzanie oświatą, logopedia, terapia i edukacja osób ze spektrum autyzmu.

Pamiętaj, że studia podyplomowe to szansa na rozwój umiejętności zawodowych, na zdobycie nowego stanowiska pracy lub uzyskanie lepszych warunków zatrudnienia. Studia podyplomowe w Lesznie to miks najchętniej wybieranych kierunków w Polsce. Dietetyka, logopedia czy umiejętność zarządzania przydają się bowiem w każdym zakątku kraju, niezależnie czy to ogromna metropolia, czy mniejszy ośrodek miejski.

Studia podyplomowe są niewątpliwie doskonałą inwestycją w siebie i swoje życie zawodowe. Jak odnaleźć się w gąszczu ofert i morzu kierunków? Jak wybrać coś odpowiedniego? Skorzystaj z naszej wyszukiwarki i zdecyduj się na studia spełniające Twoje oczekiwania.

Programy studiów podyplomowych

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach
Politechnika Lubelska
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
Uniwersytet w Białymstoku
Collegium Civitas w Warszawie
Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej
Uniwersytet Zielonogórski
Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu
Politechnika Gdańska
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie