Jakiego miasta szukasz?

Studia podyplomowe w Koninie

Konin

Konin to stolica wschodniej Wielkopolski i byłe miasto wojewódzkie. Miasto charakteryzuje specyficzny podział geograficzny na urokliwy Stary Konin, położony na południowym brzegu Warty, oraz na północny Nowy Konin, pełen firm, sklepów i dużych osiedli mieszkaniowych.

Miasto jest głównym ośrodkiem Konińskiego Zagłębia Węgla Brunatnego - otaczają je nie tylko odkrywki, ale i zespół elektrowni Pątnów-Adamów-Konin. Nie ma się jednak co obawiać, że okolice Konina to bezduszna przemysłowa pustynia - urokliwa dolina rzeki Warty rekompensuje problemy związane z przemysłem.

Położenie Konina pośrodku kolejowej trasy E20, łączącej Poznań z Warszawą (a dalej - Berlin, Paryż, Mińsk i Moskwę), a także w pobliżu autostrady A2, zapewnia miastu doskonałą komunikację z resztą Polski i krajami sąsiadującymi. Dzięki temu koniński biznes ma się nieźle, a lokalni pracodawcy poszukują wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Studia podyplomowe w Koninie

Aby sprostać ich oczekiwaniom, konińskie wyższe szkoły proponują różnorodną ofertę kursów podyplomowych. Studia podyplomowe w Koninie przygotowują zarówno do pracy w przedsiębiorstwie transportowym (logistyka i zarządzanie łańcuchem dostaw), w działach kadr i płac różnorodnych przedsiębiorstw (rachunkowość i podatki, zarządzanie kadrami i prawo pracy, zarządzanie oświatą), jak i do prowadzenia własnej działalności trenersko-dietetycznej (psychodietetyka, trener personalny i dietetyka w sporcie, dietetyka w sporcie i odnowie biologicznej).

Dla chętnych przygotowano także takie studia podyplomowe jak administracja samorządowa, oszczędne wytwarzanie (lean manufacturing), inspektor ochrony danych (trzeba przyznać, że to studia na czasie) czy - dla osób pragnących wyrazić się lepiej w sztuce - komunikacja artystyczna.

Choć Konin jest kameralnym ośrodkiem z dala od wielkich aglomeracji, bogata oferta studiów podyplomowych sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Rozważ zatem studia podyplomowe w Koninie, skorzystaj z naszej wyszukiwarki i znajdź odpowiedni kierunek dla siebie.

Programy studiów podyplomowych

Nowoczesne metody modelowania sylwetki
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie
Transport, spedycja, logistyka
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Collegium Civitas w Warszawie
Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich
Uniwersytet Zielonogórski
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
Politechnika Gdańska
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Uniwersytet w Białymstoku
Politechnika Lubelska
Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach
Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu