Politechnika Rzeszowska
Jakiego miasta szukasz?

Studia podyplomowe w Nowym Targu

Nowy Targ

W przeciwieństwie do leżącego nieopodal Zakopanego, w Nowym Targu... można żyć. To prawdziwa stolica Podhala, oferująca wyjątkowe widoki i bliskość gór, a zarazem miasto skrojone pod mieszkańca, a nie tłumy turystów.

Miasto stanowi idealną bazę wypadową dla miłośników turystyki górskiej - w Tatry, Pieniny, Gorce, nad Jezioro Czorsztyńskie, na Babią Górę... Może pochwalić się także profesjonalnymi trasami zimowymi do narciarstwa biegowego. W malowniczy pejzaż okolic Nowego Targu wpisały się urokliwe bacówki w stylu góralskim, w których wytwarza się najlepsze tradycyjne oscypki.

Ale nie tylko górami i tradycją żyje współczesny Nowy Targ. Miasto jest dziś handlowym, gospodarczym i przemysłowym centrum regionu. Bliskość granicy ze Słowacją tylko wspiera prowadzenie biznesu właśnie w tym miejscu.

Studia podyplomowe w Nowym Targu

Nowy Targ oferuje także studia podyplomowe. Miasto jest niewielkim, kameralnym ośrodkiem akademickim, oferującym jednak kierunek absolutnie wyjątkowy, niespotykany w ofertach innych polskich uczelni i miast. Mowa o dziedzictwie kulturowym Podtatrza - studiach przeznaczonych dla osób, które chcą poznać lub uporządkować wiedzę o kulturze Podtatrza i pracować na rzecz społeczności podtatrzańskiej. Efektem ich ukończenia jest wszechstronna wiedza o Podtatrzu z zakresu geografii i przyrody, historii, kultury, literatury i języka oraz edukacji regionalnej.

Kierunkiem, który szczególnie może przydać się w prowadzeniu lokalnego biznesu, jest zarządzanie w biznesie turystycznym z językiem angielskim. Podhale to przecież mekka turystów, a wśród odwiedzających coraz częściej spotyka się obcokrajowców.

Dodatkowe kształcenie z języka Szekspira oferuje też kierunek o nazwie trener personalny z językiem angielskim. To także dobry wybór - prawdziwy Góral musi przecież mieć siłę!

Niezależnie od tego, jakie studia podyplomowe w Nowym Targu wybierzesz, ich ukończenie umożliwi Ci poszerzenie horyzontów i - być może - znalezienie lepszej pracy. Życzymy powodzenia!

Programy studiów podyplomowych

Trener personalny z językiem angielskim
Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu
Zarządzanie w biznesie turystycznym z językiem ang...
Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach
Uniwersytet w Białymstoku
Collegium Civitas w Warszawie
Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej
Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Politechnika Lubelska
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu
Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej w Poznaniu
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
Politechnika Gdańska
Uniwersytet Zielonogórski